Řadový dům 3+1 ve Šlapanicích-148m² se zahradou 161m²

Exluzivně Vám nabízím k prodeji řadový rodinný dům ve Šlapanicích u Brna (10 minut autem do centa Brna) s bezproblémovým parkováním. Dům je o obytné dispozici 3+1 a velikosti 118 m² .

V domě jsou kromě obytných místností (pokoj 19,6 m², pokoj 18,4 m², pokoj 17,1 m², kuchyňský kout 20,5 m², koupelny 3,5 m² a WC 1,8 m², také užitné místnosti – sklep, půda, zimní zahrada a kůlna.

Před domem je předzahrádka a za domem je velká záhrádka 161 m² se zděnou zahradní kůlnou. Nad přední části domu je půdní prostor se samostatným vstupem ze dvora.

Ve Šlapanicích se nachází základní škola s velkým sportovištěm a plaveckým bazénem. Dále pak všeobecné osmileté gymnázium. Ve Šlapanicích také najdeme několik mateřských škol. Doporučuji pro všechny, kteří chtějí bydlet v klidné a příjemné čtvrti a přitom 10 minut od města.

Kupujícím klientům vyhotovíme přiznání k dani z nemovitých věcí, zajišťujeme přepis energií na nového majitele a v případě zájmu můžeme zajistit doprovodné služby jako stěhování, malování, úklid, pojištění atd. Pokud budete mít zájem o hypoteční úvěr, vám rádi poskytneme služby našeho finančního poradce. Zaujala vás nabídka? Kontaktujte mě, ráda vás domem osobně provedu!

Energetický štítek je ve zpracování a proto je nyní uvedena energetická třída G.